Zoznám sa! Spoznaj sa! Spriateľ sa!

Predstavujeme vám náš nový experiment - senecký diskusný klub.

ČO TO JE?

Vytvorili sme jednoduchú motivačnú schému, ktorá má za cieľ stimulovať k vzájomnému stretnutiu neznámych (osamelých? hanblivých?) ľudí.

AKO TO PREBIEHA?

Jednoducho, stačí sa pridať do našej uzavretej skupiny a reagovať na výzvy dievčat, ktoré sú špeciálne motivované sa s vami stretnúť.

MOTIVÁCIA

Totižto každé dievča je v pivničke celý večer pozývané pánom, s ktorým sa na stretnutí dohodla a zároveň na konci stretnutia jej pán vyplatí sumu v hotovosti, ktorá sa rovná sume drinkov, ktoré za večer sama vypila. Je to v podstate jej odmena za spoločnosť pri diskusií.

DÔVOD TAKÉHOTO MECHANIZMU

Motivácia peniazmi pri stretnutí má za cieľ v prvom rade zbaviť sa stresu a hanby z neznámeho človeka, totižto takéto stretnutie sa môže z jednej strany považovať za určitú formu brigády a prilepšenia si, na druhej strane za investíciu do komunikačného tréningu s opačným pohlavím. Takéto stretnutia majú potenciál ďaleko rýchlejšie spoznať cudzieho človeka a zároveň oveľa rýchlejšie si zušľachtiť komunikáciu s druhým človekom.

KTO SA MÔŽE ZAPOJIŤ A AKO

Úplne každý kto má viac ako 18 rokov. Žiadne papiere, žiadne zmluvy sa nepodpisujú. Stačí sa pridať do našej uzavretej skupiny na Facebooku Senecký diskusný klub, a pokiaľ si dievča, zverejniť tam odkaz na tvoj záujem o stretnutie, aby mohol pán naň zareagovať a poslať ti súkromnú správu, v ktorej s tebou pokecá, a dohodne si termín stretnutia. Potom je to už len na pánovi aby vyplnil rezerváciu na stôl v Českej pivničke na našej stránke s odškrtnutím možnosti diskusný klub. Obsluha automaticky bude vedieť, že v daný večer pri takejto rezervácií platia pravidlá diskusného klubu.

V dnešnej dobe je veľmi ťažké nájsť toho pravého partnera, ľudia sú odosobnení, nesprávne komunikujú, hanbia sa a len ťažko sa stretávajú. Snáď sa nám podarí týmto experimentom zoznámiť čo najviac ľudí. Uvidíme...

Pridajte sa aj vy!